O nas

Projektujemy elektrownie OZE


Jesteśmy firmą projektową kompleksowo realizującą inwestycje związane z energetyką odnawialną. Zajmujemy się pełną obsługą procesu inwestycyjnego. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w takich dziedzinach jak: budownictwo, ochrona środowiska, hydrotechnika, gospodarka przestrzenna, mechatronika.

 

Nasza misja


Naszą misją jest tworzenie projektów, które będą cechować się jak największą wydajnością i niezawodnością przy jednoczesnym zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

 

Działamy w obszarze


  • Energetyka wodna
  • Energetyka wiatrowa
  • Energetyka słoneczna
  • Energetyka biogazowa
  • Ochrona przeciwpowodziowa
  • Analizy GIS

Nasza oferta projektowa kierowana jest zarówno do inwestorów planujących budowę lub modernizację dużych projektów OZE, jak również do firm, instytucji i klientów indywidualnych wymagających wsparcia i praktycznych porad przy realizacji nawet najmniejszych przedsięwzięć z branży OZE.

Doradzamy i służymy wsparciem na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Pozwala to na ograniczenie ryzyka, złych praktyk i daje gwarancję najwyższej jakości, przy jednoczesnej optymalizacji nakładów finansowych.

 

Prowadzimy prace Badawczo – Rozwojowe


Każda inwestycja jest indywidualnie projektowana, a wszystkie instalacje charakteryzują się największą możliwą do uzyskania sprawnością. Obok indywidualnych projektów realizujemy prace B+R z zakresu nowych technologii. W tym zakresie współpracujemy z ośrodkami naukowymi z całego kraju.