Kariera

Prawdziwą jakość naszej firmy tworzą ludzie.

Instytut OZE Sp. z o.o. jest firmą ukierunkowaną na stały rozwój i zdobywanie wiedzy. Nastawieni jesteśmy na pracę zespołową, przyjazną atmosferę i otwartą komunikację. Nasz zespół tworzą specjaliści, z których każdy ma realny wpływ na przebieg realizacji projektu. Stawiamy na współpracę z ludźmi kreatywnymi, ambitnymi i lubiącymi wyzwania. Stale podnosimy kwalifikacje naszej kadry, poprzez specjalistyczne szkolenia i warsztaty.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć przy realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów OZE, mające wykształcenie wyższe w dziedzinie: budownictwo, elektrotechnika, hydrotechnika, gospodarka przestrzenna, inżynieria i ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, mechatronika lub pokrewne.

Zachęcamy również do współpracy w charakterze praktyk i staży studentów i absolwentów kierunków technicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres malgorzata.nowak@ioze.pl W przypadku otwarcia procesów rekrutacji do naszych zespołów, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy nadesłali swoje oferty.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

 Aktualne ogłoszenia: